Od środy utrudnienia na ulicy Kościuszki i Szkolnej w Kępicach

Ważna informacja dla mieszkańców Kępic. Od środy będą utrudnienia na ulicy Szkolnej i Kościuszki – firma Strabag, która przebudowuje obie ulice planuje rozpoczęcie prac związanych z frezowaniem i wylaniem asfaltu na jezdniach. Prace będą prowadzone od środy, co najmniej do piątku. – W związku z frezowaniem jezdni, a potem planowanym wylewaniem asfaltu będzie ograniczenie w ruchu na obu jezdniach – mówi Sławomir Biesek z firmy Strabag. – Ruch na jezdni będzie utrudniony. Być może będzie konieczność zamknięcia na pewien okres ulicy Szkolnej i Kościuszki.

Na obu ulicach od kilku miesięcy przeprowadzane są prace modernizacyjne. Wymieniane były m.in. chodniki i modernizowane miejsca postojowe. Przy budynku Urzędu Miejskiego i SP oraz przy policji zbudowane zostały nowe odcinki dróg.

Inwestycja „Rozwój infrastruktury drogowej w miejscowości Kępice” jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.